lektor języka niemieckiego

Profes

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji i Rozwoju Profes to firma działająca w obszarze edukacji m. in. w zakresie nauczania języków obcych, szkoleń psychologicznych, usług doradczych dla przedsiębiorstw, jak i tłumaczeń ustnych i pisemnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy lektora języka niemieckiego do prowadzenia zajęć dydaktycznych na poziomie

- przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej
- w ramach przygotowania do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego
- jako intensywne kursy powtórkowe
- konwersacji w firmach, także w zakresie języka fachowego (ekonomia, prawo, technika, logistyka)

Kandydaci powinni być profesjonalistami w zakresie dydaktyki oraz powinni stosować innowacyjne narzędzia pracy w ramach nauczanego przedmiotu.

Zajęcia organizowane przez Centrum Edukacji i Rozwoju Profes będą się odbywać w godzinach popołudniowych w ustalone z kursantami i prowadzącym dni tygodnia, jednakże możliwe jest także prowadzenie zajęć w godzinach rannych i dopołudniowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe zawodowe lub wyższe magisterskie filologiczne (filologia germańska, j. niemieckiego + drugi język, specjalizacja tłumaczeniowa lub metodyczna)
- przygotowanie pedagogiczne mile widziane,
- doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych,
- doświadczenie w tłumaczeniu ustnym i pisemnym,
- doskonała znajomość programu nauczania języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej,
- własne materiały dydaktyczne wzbogacające treści dydaktyczne przekazywane w podręcznikach,
- umiejętność pracy w zespole oraz budowania autorytetu,
- doskonała organizacja czasu pracy, dyspozycyjność i cierpliwość,
- nastawienie na osiąganie sukcesów,

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji i Rozwoju to lider w świadczeniu usług edukacyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia