lektor języka niemieckiego - szkoła językowa

Anna Mrowiec-Zygmunt

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa & Biuro tłumaczeń Mila Lingua pilnie poszukuje:
lektorów języka niemieckiego

Lokalizacja biura: Wrocław

Oferta:
Stała praca na umowę zlecenie
Stała współpraca jeśli lektor posiada działalność gospodarczą
Wynagrodzenie do uzgodnienia i satysfakcjonujące dla lektora
Praca w zespole zmotywowanych pasjonatów pracy
Partnerskie relacje biznesowe

Wymagania

Doświadczenie w nauczaniu dzieci i/ lub osób dorosłych
Referencje mile widziane
Kwalifikacje na ww. stanowisku
Punktualność, profesjonalizm
Osoby otwarte i wykonujące pracę z pasją

Jeśli kochasz pracę z ludźmi, kierujesz się pasją i profesjonalizmem w swojej pracy koniecznie prześlij nam swoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Posiadamy przeszło 7 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeniowym. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia