Lektor języka niemieckiego/ Lektor języka włoskiego

Lingua House Szkoła Języków Obcych Coaching&Training House

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języków Obcych LINGUA HOUSE w Katowicach, poszukuję doświadczonego:

- lektora języka niemieckiego
- lektora języka włoskiego

Praca w godzinach POPOŁUDNIOWYCH ( mniej więcej między 15.00 - 20.00) oraz od października w SOBOTY z rana (między 8.00 - 13.00) , min. 2 - 3 razy w tygodniu - niemiecki, 1 - 2 razy w tygodniu - włoski

POSZUKUJEMY OSÓB DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY:

- z wykształceniem wyższym (min. licencjat),
- z doświadczeniem w nauczaniu grupowym oraz indywidualnym,
- rzetelnych i elastycznych.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy znajdujący się na stronie Szkoły bądź przez formularz na portalu.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko droga mailową.

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Szkoła Języków Obcych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia