Lektor języka niemieckiego/ Language Specialist/ Konsultant

Perspective

Gliwice, Pyskowice, Knurów, Katowice, Tychy, Bieruń, Bojszowy, Wola, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma PERSPECTIVE poszukuje osób otwartych, przedsiębiorczych z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (warunek konieczny) do pracy jako lektor języka niemieckiego / konsultant. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą poszukującą młodych, aktywnych, przedsiębiorczych osób, otwartych na nowe wyzwania i chcących poszerzać swoje umiejętności, a także lubiących kontakt z ludźmi i rzetelnie wykonujących swoje zadania.

Wymagania

* biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (ukończenie filologii nie jest wymagane)
* wykształcenie wyższe, lub studenci min. 3 roku (mile widziani także studenci makrokierunków, inżynierii, ekonomii, socjologii)
* przedsiębiorczość, aktywność,
* mile widziana dodatkowa działalność studencka
* mile widziane szkolenia z umiejętności miękkich, autoprezentacji, negocjacji, rozmów z klientem
* mobilność
* dyspozycyjność

Prosimy o zamieszczenie w aplikacjach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma powstała, by pomóc ludziom w każdym wieku, przełamać swoje bariery... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia