Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/03/2017.

Lektor języka niemieckiego - Bytom

śląskie

Promedica24

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- biegła znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość dalszego rozwoju w naszej organizacji

Wymagania

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem... usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Promedica24 zapewnia opiekę ludziom starszym i ich rodzinom oraz rekrutuje wyspecjalizowany personel medyczny dla placówek publicznej i prywatnej służby zdrowia w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań Promedica24. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Edukacja / Szkolenia , Praca Redakcja / Dokumentowanie / Tłumaczenia