lektor języka francuskiego

Britannia

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy lektora języka francuskiego do prowadzenia zajęć w Gliwicach(ul. Gaudiego). Zajęcia w poniedziałek od 7.00 do 9.00 - dwie grupy po 1 h. Jedna grupa poziom początkujący, druga średniozaawansowany.

Zapewniamy materiały dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć.
Pracujemy na różnych poziomach zaawansowania.
Poszukujemy lektora z wyższym wykształceniem językowym i co najmniej rocznym doświadczeniem w uczeniu

Prezentacja firmy

BRITANNIA - Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia