Lektor języka francuskiego

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical zajmuje się rekrutacją specjalistów dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami służby zdrowia na terenie całej Francji, dla których rekrutujemy fizjoterapeutów. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LEKTOR JĘZYKA FRANCUSKIEGO,

Obowiązki:

  • prowadzenie kursów on-line języka francuskiego, przygotowującego fizjoterapeutów do podjęcia pracy we Francji,
  • praca z 5-osobową grupą kursantów przy wykorzystaniu technologii komputerowej, prowadzona zdalnie z domu,
  • od dwóch do czterech spotkań (wideokonferencji) tygodniowo, odbywających się w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wdrożenie w zakresie metodyki nauczania online z wykorzystaniem platformy e-learningowej,
  • wsparcie metodyczne doświadczonego lektora,
  • dostęp do platformy e-learningowej i specjalistycznych materiałów językowych.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka francuskiego poparta odpowiednim wykształceniem,
  • doświadczenie w pracy lektora,
  • kreatywność, umiejętność przekazywania wiedzy i samoorganizacja,
  • znajomość obsługi komputera (dostęp do komputera oraz Internetu),
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych (między 17.00- 20.00),
  • mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja