Lektor języka francuskiego

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical zajmuje się rekrutacją specjalistów dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami służby zdrowia na terenie całej Francji, dla których rekrutujemy fizjoterapeutów. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LEKTOR JĘZYKA FRANCUSKIEGO,

Do obowiązków lektora będzie należało:

• prowadzenie kursów on-line języka francuskiego, przygotowującego fizjoterapeutów do podjęcia pracy we Francji,
• praca z 5-osobową grupą kursantów przy wykorzystaniu technologii komputerowej, prowadzona zdalnie z domu
• od dwóch do czterech spotkań (wideokonferencji) tygodniowo, odbywających się w godzinach popołudniowych i wieczornych

Oferujemy:

• długofalową współpracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy
• wdrożenie w zakresie metodyki nauczania online z wykorzystaniem platformy e-learningowej,
• wsparcie metodyczne doświadczonego lektora,
• dostęp do platformy e-learningowej i specjalistycznych materiałów językowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę
IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu
przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi
informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować
się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy”.

Wymagania

Wymagania:

• znajomość języka francuskiego poparta odpowiednim wykształceniem,
• doświadczenie w pracy lektora,
• kreatywność, umiejętność przekazywania wiedzy i samoorganizacja,
• znajomość obsługi komputera (dostęp do komputera oraz Internetu),
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych (między 17.00- 20.00)
• mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia