Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami m.in. dzieci przedszkolnych i szkolnych a także realizacją szkoleniowych projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy już teraz poszukujemy lektorów języka angielskiego.
Dodatkowo, tylko w najbliższym czasie, każdy z naszych lektorów może, po odpowiednim bezpłatnym szkoleniu w naszej firmie, nabyć uprawnienia managera edukacyjnego i brać udział w pracach rozwojowych już w okresie kwiecień-czerwiec 2016 oraz w bezpośrednim tworzeniu swojego harmonogramu zajęć na nowy rok szkolny.

Główne zadania:
- prowadzenie zajęć językowych w przedszkolu - w bieżącym roku szkolnym
- prowadzenie zajęć językowych w szkołach podstawowych - w trakcie następnego roku szkolnego,
- po profesjonalnym, bezpłatnym szkoleniu – realizacja zadań managera edukacyjnego.

Oferujemy:
Specjalnie teraz oferujemy dla lektorów języka angielskiego (wraz z uzyskaniem przez nich dodatkowych, bezpłatnych uprawnień managera edukacyjnego):
- pracę lektora języka angielskiego w ogólnopolskiej firmie, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu,
- atrakcyjne wynagrodzenie związane z nauczaniem oraz dodatkowo z pełnieniem funkcji managera edukacyjnego ,
- po okresie próbnym: możliwość uzyskania umowy o prace w pełnym/ niepełnym wymiarze czasu i samodzielnego kształtowania swojego czasu pracy,
- profesjonalne szkolenia zakończone stosownymi certyfikatami, przydatnymi w dalszej karierze zawodowej,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego w ogólnopolskiej firmie,
- dla managerów edukacyjnych: możliwość prowadzenia zajęć w szkoleniowych projektach unijnych za preferencyjne stawki.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego,
- dla kursów przedszkolnych skończone studia z zakresu edukacji wczesnoprzedszkolnej i przedszkolnej,
- mile widziana umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą,
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- mile widziane (ale niekonieczne) prawo jazdy kategorii B i własny samochód.

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia