lektor języka angielskiego

GOLDEN FOX

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Drodzy Lektorzy,
Szukamy nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia zajęć zarówno u nas w szkole stacjonarnie, jak i typu in-company u naszych klientów na terenie Wrocławia. W godzinach porannych i popołudniowych.
Nasza szkoła Golden Fox już dziewiąty rok z sukcesem działa na terenie Wrocławia, zapraszamy do dołączenia do zespołu lektorów renomowanej wrocławskiej szkoły językowej.
Poza renomą proponujemy Ci życzliwą atmosferę, minimum biurokracji, dużo swobody w prowadzeniu zajęć.

Wymagania

Oczekujemy doskonałej znajomości języka angielskiego i predyspozycji do wykonywania zawodu nauczyciela. To podstawa.
Jeśli:
- masz zawsze pozytywne nastawienie
- oraz dużo zaraźliwej pozytywnej energii
- lubisz się śmiać
- masz dużo cierpliwości
- jesteś kreatywną osobą
- zawsze jesteś na czas a obowiązkowość dla Ciebie to standard
- lubisz szukasz rozwiązań, a nie powodów do narzekań
- umiesz słuchać i chcesz się dalej uczyć jak być coraz lepszym nauczycielem
to jesteś naszą najlepszą KANDYDATKĄ lub najlepszym KANDYDATEM!

Prezentacja firmy

Celem działalności naszej firmy jest świadczenie na najwyższym poziomie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
przewidziane podwyżki
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia