Szkoła Języków Obcych Enjoy
Szkoła Języków Obcych ENJOY jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Polsce.

W związku z coraz większą liczbą uczniów poszukujemy kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy. Zajęcia prowadzimy głównie dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Uczymy w małych grupach oraz indywidualnie.

Lektor Języka Angielskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Szkoła Języków Obcych ENJOY poszukuje lektorów j. angielskiego do współpracy w roku szkolnym 2016/2017. Zajęcia odbywają się na terenie całej Warszawy.

OFERUJEMY

- pracę w renomowanej szkole językowej
- dogodne godziny pracy między 7:00 a 20:00 (tygodniowo od 2 do 40 godzin, do wyboru )
- materiały dydaktyczne, gry do wykorzystania podczas zajęć
- szkolenia metodyczne oraz wsparcie metodyka podczas całego roku szkolnego
- możliwość awansu

OBOWIĄZKI LEKTORA

- prowadzenie zajęć według metod opracowanych przez metodyka szkoły ENJOY
- wykorzystywanie materiałów opracowanych przez Metodyka SJO ENJOY oraz materiałów zakupionych przez SJO ENJOY
- tworzenie raportów dotyczących postępów uczniów

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Wymagamy:

- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum C1
- doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- punktualności, uczciwości
- posiadania dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub status studenta studiów kierunkowych
- posiadania przygotowania pedagogicznego oraz certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.