Opis stanowiska pracy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży poszukuje Lektorów języka angielskiego do swojej Licencjonowanej Filii w Warszawie - różne dzielnice

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

Wykształcenia filologicznego (ewentualnie ukończenia minimum 3 lat studiów filologicznych lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych)
Znajomości zagadnień metodyki nauczania, szczególnie grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych;
Zaangażowania w powierzone projekty;
Kreatywności;
Umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia i zarządzenia jego procesem dydaktycznym;
Nastawienia na osiąganie mierzalnych postępów językowych z uczniem; Doświadczenie w pracy z dziećmi i / lub z młodzieżą będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

Bloki zajęć;
Pracę z wykorzystaniem innowacyjnej metodyki nauczania w ramach autorskiej metody dla dzieci 3-12 lat MAŁA LINGUA i programu dla młodzieży 13-18 lat LINGUA TEENS SPACE;
Pakiet wstępnych szkoleń metodycznych oraz stałe wsparcie metodyczne, doradztwo i coaching;
Długofalową możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się sieci szkół dla dzieci i młodzieży, wyróżnionej przez MEN tytułem Miejsca Odkrywania Talentów oraz Europejskim Certyfikatem Jakości i Innowacyjności;

Prezentacja firmy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół język... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia