Lektor języka angielskiego

GoforIT

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy lektora z doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych z zakresu Business English.

Oferujemy:

  • korzystne bloki zajęć w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych
  • niewielkie grupy Słuchaczy (do 4 osób)
  • zdobycie doświadczenia w pracy z klientem korporacyjnym
  • dobre warunki finansowe

Wymagania

  • posiadanie uprawnień do nauczania języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu kursów dla osób dorosłych
  • mile widziane prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Prezentacja firmy

GO FOR IT jest firmą szkoleniowo-językową. Specjalizujemy się w p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia