lektor języka angielskiego

P.H.U. K. Stefańska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

przeprowadzenie specjalistycznych kursów językowych (język angielski)
*terminologia: ekonomia, life sciences, bio-economy, business English,
*nauka pisania tekstów naukowych i przygotowania materiałów dydaktycznych w języku angielskim,
* nauka prezentacji i wystąpień w języku angielskim (wykłady dla studentów, prezentacje naukowe, głos w dyskusji, korespondencja z ekspertami w zakresie: ekonomia, life sciences, bio-economy, business English),

Wymagania

opracowanie indywidualnego kursu dla poszczególnych poziomów nauczania
wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra dydaktyczna (lektor polski),
warunkiem jest CV szkoleniowca wraz z programem lekcji próbnej.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia