Lektor języka angielskiego

Open Abramowicz, Świątelska Sp. j.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lingopro poszukuje pracowników na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Tychy

POZIOM STANOWISKO W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa o dzieło/ zlecenie/ własna działalność gospodarcza

CZAS PRACY: ustalamy indywidualnie

SZKOLENIA: wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych prac, szkolenia metodyczne

CEL STANOWISKA:

  • przeprowadzanie zajęć z języka obcego

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • osoba będzie odpowiedzialna zrealizowanie celów metodycznych kursu/ szkolenia, przeprowadzenie zajęć oraz za satysfakcję kursanta z zajęć

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego
  • Przygotowanie materiałów do zajęć
  • Przeprowadzanie cyklicznych testów
  • Przekazywanie kursantowi informacji zwrotnych na temat efektów nauki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: wyższe kierunkowe

Doświadczenie:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako lektor angielskiego

Kompetencje:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

OFERUJEMY:

CZAS PRACY: ustalany indywidualnie

Prezentacja firmy

Lingopro - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług językowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne