Lektor języka angielskiego

AXON Centrum Nauczania

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON istnieje od 1995 roku. Przez swoje wszystkie lata działalności AXON zoptymalizował system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i nowatorskie programy. AXON jest największą siecią szkół językowych i komputerowych.

W związku z rozwojem placówki AXON poszukuje lektorów.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w szkole językowej na różnych poziomach zaawansowania.

Wymagania

Dyplom uniwersytecki (min. licencjat) - filologia angielska.
Zamiłowanie do pracy z wykorzystaniem nowatorskich metod.
Otwartość, komunikatywność, poczucie humoru, dynamika i wesołe usposobienie.
Mile widziana pełna dyspozycyjność

Prezentacja firmy

AXON to prężnie rozwijająca się międzynarodowa sieć nauczania działająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia