Opis stanowiska pracy

Licencjonowana Szkoła Języków Obcych Mała Lingua dla dzieci i młodzieży - filia Świdnica poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lektor języka angielskiego

Praca w naszych placówkach partnerskich na terenie Świdnicy i Strzegomia.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oczekujemy:

 ●      Wykształcenia filologicznego (ewentualnie ukończenia minimum 3 lat studiów filologicznych lub  Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych);

●    Znajomości zagadnień metodyki nauczania, szczególnie grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych;

●    Zaangażowania w powierzone projekty;

●    Kreatywności;

●    Umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia i zarządzenia jego procesem dydaktycznym;

●    Nastawienia na osiąganie mierzalnych postępów językowych z uczniem;

●    Doświadczenie w pracy z dziećmi i / lub z młodzieżą będzie dodatkowym atutem;

 OFERUJEMY:

●    Bloki zajęć popołudniowych z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Pracę z wykorzystaniem innowacyjnej metodyki nauczania w ramach autorskiej metody;
dla dzieci 3-12 lat MAŁA LINGUA i programu dla młodzieży 13-18 lat LINGUA TEENS SPACE;

●     Pakiet wstępnych szkoleń metodycznych oraz stałe wsparcie metodyczne, doradztwo i coaching;

●     Długofalową możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się sieci szkół
dla dzieci i młodzieży, wyróżnionej przez MEN tytułem Miejsca Odkrywania Talentów oraz Europejskim Certyfikatem Jakości i Innowacyjności;

Prezentacja firmy

Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 100PLN - 1 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia