Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia filologicznego (ewentualnie ukończenia minimum 3 lat studiów filologicznych lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych)

• Znajomości zagadnień metodyki nauczania, szczególnie grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych

• Zaangażowania w powierzone projekty

• Kreatywności

• Umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia i zarządzenia jego procesem dydaktycznym

• Nastawienia na osiąganie mierzalnych postępów językowych z uczniem

• Doświadczenie w pracy z dziećmi i / lub z młodzieżą będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Bloki zajęć

• Pracę z wykorzystaniem innowacyjnej metodyki nauczania w ramach autorskiej metody dla dzieci 3-12 lat MAŁA LINGUA

• Pakiet wstępnych szkoleń metodycznych oraz stałe wsparcie metodyczne, doradztwo i coaching

• Długofalową możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się sieci szkół dla dzieci i młodzieży, wyróżnionej przez MEN tytułem Miejsca Odkrywania Talentów oraz Europejskim Certyfikatem Jakości i Innowacyjności.

Prezentacja firmy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół język... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
25PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia