Lektor języka angielskiego

Poligloci

śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci organizuje kursy języków obcych na terenie całego kraju; aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska lektorów języka angielskiego, do prowadzenia zajęć w firmach, na terenie województwa śląskiego. Lekcje indywidualne i w małych grupach (2-6 osób), w godzinach porannych (np. 7:00-8:30) jak i popołudniowych (np. 14:00-15:30), w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach.

Dni i godziny aktualnie proponowanych zajęć:

  • Dąbrowa Górnicza – 07:00-08:30, 13:30-15:00, 16:00-17:30
  • Sosnowiec (Bór) – piątki od 8:00-9:30
  • Katowice – 15:30-17:00 (środy, czwartki),
  • Katowice Brynów – 16:00-17:00 (wtorki)

Przyjmujemy również zgłoszenia na pojedyncze zajęcia.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (filologia angielska) na poziomie minimum licencjatu
  • zaangażowanie oraz sumienność
  • przygotowanie pedagogiczne

Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych z osobami dorosłymi mile widziane.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę z możliwością rozwoju
  • opiekę metodyczną
  • materiały, pomoce dydaktyczne
  • koordynacje zajęć przez nasze biuro

GWARANTUJEMY

  • motywowanych do nauki klientów
  • Współpracę opartą na wzajemnym szacunku
  • Terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne