Lektor języka angielskiego

PROFI-CENTER Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, ambitne, otwarte, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego do prowadzenia zajęć Metodą Callana, która jest niezwykle efektywną i ciekawą metodą zarówno dla Słuchaczy jak i Lektorów, ponieważ dzięki niej można szybko osiągnąć maksymalne postępy w nauce, a Lektorzy mają możliwość doskonalenia zdolności komunikacyjnych.

OPIS STANOWISKA:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z języka angielskiego Metodą Callana.

Brak doświadczenia w ww. Metodzie nie jest żadnym przeciwwskazaniem. Zapewniamy szkolenia i stałą pomoc metodyczną od samego początku Państwa pracy w Naszej Szkole.

OFERUJEMY:
Umowę zlecenia lub umowę o pracę;
Konkurencyjny system wynagrodzenia;
Szkolenia oraz pomoc metodyczną;
Wszystkie niezbędne materiały do nauki;
Awans zawodowy;
Dogodny grafik pracy;
Miłą i przyjazną atmosferę w zespole.

Wymagania

Płynne mówienie w języku angielskim;
Wykształcenie filologiczne, co najmniej licencjackie;
Aktywność i komunikatywność;
Motywacja do pracy;
Mile widziane posiadanie certyfikatów (IELTS, TEFL, CELTA, DELTA lub analogicznych).

Prezentacja firmy

Jedyna w Rzeszowie Akredytowana Szkoła języka Angielskiego Metodą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia