LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Happy School

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Happy School poszukuje nauczycieli języka angielskiego do pracy w roku szkolnym 2016/2017 .

Proponujemy:

• pracę w renomowanej szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

• pracę w blokach, w godzinach popołudniowych i wieczornych

• pracę w zespole pasjonatów nauczania

• wsparcie ze strony metodyka

• cykl szkoleń metodycznych, podnoszących kwalifikacje do pracy z dziećmi

• bazę materiałów do dyspozycji nauczyciela

• wysokie stawki - adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Wymagania

Jeżeli spełniasz jeden z poniższych warunków, wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim:

• absolwent uczelni kierunków lingwistycznych
• posiadany certyfikat CAE lub CPE wraz z uprawnieniami pedagogicznymi
• student renomowanych uczelni kierunków lingwistycznych
• nauczyciel języka angielskiego lubiący pracować z dziećmi i młodzieżą
• osoba z BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA
• osoba z BARDZO DOBRĄ WYMOWĄ

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia