LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Happy School

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języka Angielskiego Happy School – Rok założenia 2004

poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciela języka angielskiego.

Zajęcia w 5-cio godzinnym bloku odbywają się we wtorki i czwartki między 13.00 a 19.15

Proponujemy:

• pracę w renomowanej szkole angielskiego dla dzieci,

• pracę z bardzo dobrą i doświadczoną kadrą nauczycieli oraz opiekę metodyka,

• możliwość rozwoju,

• wysokie stawki (od 50,00 do 70,00 pln za pełne zaangażowanie) już od początku współpracy

• dojazd z centrum Warszawy kolejką WKD (ok. 35min) do stacji Nowa Wieś, skąd istnieje możliwość odebrania. Z okolic Grójca dojeżdża inny pracownik, do którego można dołączyć.

Aplikacje zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie w języku angielskim

Wymagania

Poszukujemy:

• młodych, twórczych nauczycieli traktujących pracę z dziećmi, jako swoje powołanie,

• studentów 2-ego lub 3-go roku renomowanych uczelni (w szczególności kolegiów językowych),

• osób chętnie angażujących się w przygotowania projektów międzynarodowych,

• osób potrafiących pracować z dziećmi i młodzieżą,

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia