Lektor Języka angielskiego

Ingenium

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa mobile ENGLISH w Łodzi poszukuje doświadczonych osób na stanowisko lektora języka angielskiego.

Oferujemy:

* pracę w elastycznym, niepełnym wymiarze godzin

* dostosowanie godzin pracy i lokalizacji zajęć do indywidualnych preferencji

* dostęp do szerokiej bazy klientów

* atrakcyjne wynagrodzenie, program motywacyjny dla Lektorów

* możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w trakcie studiów

Osoba zatrudniona na stanowisku Lektora języka angielskiego w mobile ENGLISH zajmuje się prowadzeniem zajęć indywidualnych w miejscach zamieszkania lub pracy słuchaczy oraz szkoleń dla firm i instytucji. Pozwala to na wdrażanie własnych pomysłów, które pozwolą najlepiej dostosować charakter, tematykę i sposób prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Współpraca z mobile ENGLISH to możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnego doświadczenia. Cenimy pomysłowość i inicjatywę, a także umożliwiamy realizacje i wdrażanie własnych pomysłów.

Chcesz wiedzieć więcej - zapraszamy na naszą stronę internetową.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy szkoły wraz z telefonem kontaktowym.

Wymagania

* Wykształcenie kierunkowe lub certyfikat językowy CAE/CPE

* Wysoka kultura osobista

* Doświadczenie w proawdzeniu indywidualnych lekcji językowych

* Możliwość dojazdu do Słuchaczy

Prezentacja firmy

Firma organizująca kursy językowe pod nazwą mobile ENGLISH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
program motywacyjny / ścieżka kariery Lektora
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia