Lektor języka angielskiego

Fundacja Euro Event

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Euro Event osoby do pracy w charakterze
L E K TOR jęz. angielskiego. Mile widziani studenci.

WSPÓŁPRACA obejmuje:
-obsługa/ pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z jęz. angielskiego dla dzieci -w wieku wczesnoszkolnym
-obsługa / pomoc w prowadzeniu szkoleń i projektów językowych w ramach -międzynarodowej wymiany młodzieży programu Erasmus +
-tłumaczenia
-obsługa korespondencji z Partnerami Fundacji z zagranicy

OFERUJEMY:
-pracę w miłym zespole
-ubezpieczenie według zasad o wolontariacie
-możliwość uzyskania stypendium krajowego / zagranicznego
-inicjowanie własnego rozwoju zawodowego
-rozwijanie umiejetności językowych (praca przy projektach miedzynarodowych w -kraju i za granicą
-mozliwość bezpłatnego udziału w kształceniu pozaformalnym- kursy, szkolenia, projekty UE
-pozyskanie certyfikatów polskich i UE , dyplomów do budowania europejskiego CV
-pozyskanie Europejskiego Paszportu Umiejętności - Europass
-zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności
-możliwość odbycia obligatoryjnych (wymaganych przez Uczelnię) praktyk - forma opcjonalna: nauczanie/ tłumaczenia

Wraz z rozwojem Fundacji możliwośc podjęcia pracy etatowej po zakończeniu procesu kształcenia.

JEŚLI JESTEŚ:
-kreatywny, ambitny, bezinteresowny
-sumienny i zaangażowany w prace społeczne
-potrafisz pracować z dziećmi
-stawiasz na rozwój
-poszukujesz doświadczenia do aktywności zawodowej
-masz wolny czas

Prezentacja firmy

Fundacja Euro Event z siedzibą w Łodzi prowadzi działalność w dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia