Lektor Języka Angielskiego

Inspiro Language Academy

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Inspiro Language Academy specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych. Prowadzimy kursy zarówno w naszej szkole, w siedzibach firma jak i formie online. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego, którzy będą z nami tworzyć szkołę nastawioną na jakość nauczania.

W zamian oferujemy:

  • przyjemną atmosferę pracy w młodym, ale doświadczonym zespole,

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,

  • minimum biurokracji,

  • opiekę metodyczną,

  • wyjścia integracyjne,

  • wprowadzające szkolenie metodyczne,

  • dostęp do szerokiej biblioteki podręczników i materiałów dydaktycznych,

  • elastyczność w dopasowaniu grafiku zajęć,

  • ochronę lektora w przypadku nieterminowego odwołania zajęć (100% płatna).

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka,

  • doświadczenia w nauczaniu (również w ramach prywatnych zajęć).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W CV prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:

 ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Inspiro Language Academy Weronika Sokołowska z siedzibą w Krakowie przy ul. Litewskiej 13/1. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie."

Prezentacja firmy

Inspiro Language Academy to miejsce przyjazne każdemu, kto chce wkroczyć... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia