Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci prowadzi nabór na stanowisko lektora języka angielskiego, do prowadzenia zajęć w Tychach, Katowicach i Siemianowicach Śl. Lektor ma prowadzić kurs języka angielskiego z osobami dorosłymi, w ich miejscu pracy.

Tychy dni i godziny zajęć: środy i czwartki

- 14:00-15:00 (grupa dwuosobowa, poziom znajomości angielskiego A0/A1),

- 16:00-17:00 (grupa 3-osobowa, znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2)

Oferta może dotyczyć obu grup, lub jednej z dwóch wymienionych powyżej.

Katowice dni i godziny zajęć: wtorki i czwartki lub poniedziąłki i środy
-17.30 -19.00 zajęcia indywidulane

Siemianowice Śl
soboty od 10.30 do 13.00 2 osoby indywidualne jedna 90 minut i druga 60 minut

Oferujemy:

• stabilną pracę z możliwością rozwoju

• opiekę metodyczną

• materiały, pomoce dydaktyczne

Gwarantujemy

• Współpracę opartą na wzajemnym szacunku

• Terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia