Lektor Języka Angielskiego

BS Katowice

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School zatrudni

Lektora Języka Angielskiego, od lektorów oczekujemy:

• prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach 6 -9 osób, zajęcia z grupami dzieci, młodzieży oraz dorosłych
• zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły Katowice - Piotrowice
• kursy prowadzone są od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:30 do 21:00, oraz w soboty w godzinach 9:30 - 12:40,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem do 14.08.2014

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe: absolwenci wydziałów filologicznych lub lingwistycznych
• studenci co najmniej 1 roku studiów magisterskich
• absolwenci kolegiów językowych
• doskonałe umiejętności językowe
• umiejętności pedagogiczne - efektywnego przekazywania oraz egzekwowania wiedzy
•entuzjastyczne podejście do nauczania
• kreatywność, rzetelność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z grupą
• dynamiczna, otwarta osobowość, zaangażowanie
• dyspozycyjność - zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły Katowice/Piotrowice

Prezentacja firmy

British School to Ogólnopolska Szkoła Językowa z 16-letnim doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia