Lektor języka angielskiego

BS Katowice

Katowice, 40-698, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School w Katowicach poszukuje lektora języka angielskiego do pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w roku szkolnym 2014/2015.
Lektorom oferujemy prowadzenie całych bloków zajęć - a więc zaczynają się one od grup dzieci/młodzieży a kończą wieczornymi zajęciami z dorosłymi. Zajęcia prowadzone są w siedzibie szkoły w Katowicach - Piotrowicach, prosimy o wzięcie pod uwagę lokalizację szkoły i kwestię dojazdu.
Szkoła prowadzi również zajęcia weekendowe - sobotnie, mile widziana dyspozycyjność w tym terminie.

Wymagania

Zapraszamy lektorów:

- z wykształceniem kierunkowym: absolwentów wydziałów filologicznych lub lingwistycznych,
- studentów co najmniej 1 roku studiów magisterskich
- absolwentów kolegiów językowych
- z doskonałymi umiejętnościami językowymi
- z umiejętnościami pedagogicznymi - efektywnego przekazywania oraz egzekwowania wiedzy
- z entuzjastycznym podejściem do nauczania
- kreatywnych, rzetelnych, łatwo nawiązujących kontakt z grupą
- dynamicznych, z otwartą osobowością , zaangażowanych
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w wieku od 7 do 12 lat
- dyspozycyjnych w godzinach prowadzenia zajęć, tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowo - wieczornych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem do 12.09.2014

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

British School to Ogólnopolska Szkoła Językowa z 16-letnim doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
25PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia