lektor języka angielskiego

Poligloci

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci prowadzi nabór na stanowisko lektora języka angielskiego, do prowadzenia zajęć in-company w Gdańsku Śródmieście (ok.1,3km od Dworca PKP Gdańsk Główny). Lektor ma prowadzić kurs języka angielskiego z osobami dorosłymi, w ich miejscu pracy.
Lekcje grupy 2-osobowej odbywać się mają 2 razy w tygodniu, między poniedziałkiem a piątkiem(do wyboru przez lektora); każda lekcja po 60 minut, od 8:00-9:00.

WYMAGANIA:
wykształcenie kierunkowe (filologia angielska) na poziomie minimum licencjatu
zaangażowanie oraz sumienność
przygotowanie pedagogiczne

Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych z osobami dorosłymi mile widziane.

OFERUJEMY:
stabilną pracę z możliwością rozwoju
opiekę metodyczną
materiały, pomoce dydaktyczne

GWARANTUJEMY
Współpracę opartą na wzajemnym szacunku
Terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia