Lektor języka angielskiego

Poligloci

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci organizuje kursy języków obcych na terenie całego kraju; aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska lektorów języka angielskiego, do prowadzenia zajęć w firmach, na terenie województwa śląskiego. Lekcje indywidualne i w małych grupach (2-5 osób), w godzinach porannych (np. 7:00-8:30) jak i popołudniowych (np. 14:00-15:30), w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach.

Dni i godziny aktualnie proponowanych zajęć:

Dąbrowa Górnicza – 07:00-08:30, 14:00-15:30

Sosnowiec (Bór) – 3 x 90min., od 8:00-9:30

Katowice – 15:30-17:00 (środy),

Katowice Brynów – 16:00-17:00 (czwartki)

Katowice Brynów – 7:30-9:00

Przyjmujemy również zgłoszenia na pojedyncze zajęcia.

WYMAGANIA:
wykształcenie kierunkowe (filologia angielska) na poziomie minimum licencjatu
zaangażowanie oraz sumienność
przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych z osobami dorosłymi mile widziane.

OFERUJEMY:
stabilną pracę z możliwością rozwoju
opiekę metodyczną
materiały, pomoce dydaktyczne
koordynacje zajęć przez nasze biuro

GWARANTUJEMY
motywowanych do nauki klientów
Współpracę opartą na wzajemnym szacunku
Terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia