Opis stanowiska pracy

Open School Akademia językowa Oddział w Tychach poszukuje pracowników na stanowisko:

Lektor języka angielskiego

MIEJSCE PRACY: cały Śląsk
POZIOM STANOWISKO W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa o dzieło/ zlecenie/ własna działalność gospodarcza
CZAS PRACY: ustalany indywidualnie
SZKOLENIA: wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych prac, szkolenia metodyczne

Cel stanowiska: przeprowadzanie zajęć z języka obcego
Odpowiedzialność: osoba będzie odpowiedzialna zrealizowanie celów metodycznych kursu/ szkolenia, przeprowadzenie zajęć oraz za satysfakcję kursanta z zajęć

Zakres zadań
 prowadzenie zajęć z języka angielskiego( Klient biznesowy )
 przygotowanie materiałów do zajęć
 przeprowadzanie cyklicznych testów
 przekazywanie kursantowi informacji zwrotnych na temat efektów nauki

Wymagania

Wykształcenie: wyższe kierunkowe
Doświadczenie:
 minimum roczne doświadczenie w pracy jako lektor języka angielskiego

Kompetencje:
 Umiejętność organizacji pracy własnej
 Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
 Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

Dyspozycyjność: gotowość do prowadzenia zajęć w różnych godzinach

Prezentacja firmy

Lingopro - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług językowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia