Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami m.in. dzieci przedszkolnych i szkolnych a także realizacją szkoleniowych projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Praca od września 2016 r.

Główne zadania:
- prowadzenie zajęć językowych w szkołach i/lub przedszkolach w trakcie roku szkolnego
Dodatkowo dla zainteresowanych i chętnych:
- prowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych
- zbieranie zgłoszeń od chętnych rodziców

Oferujemy:
- stałą pracę w ogólnopolskiej firmie od września
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dodatkowego wynagrodzenia z pełnienia funkcji asystenta
- możliwość samodzielnego kształtowania swojego czasu pracy
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Wymagania

- znajomość języka angielskiego
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
- zorganizowanie i rzetelność w pracy
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- mile widziana umiejętność prowadzenia prezentacji oraz rozmów z klientami
- mile widziane (ale niekonieczne) prawo i własny samochód

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia