Opis stanowiska pracy

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży
poszukuje Lektorów

do swojej Licencjonowanej Filii
w powiecie Pajęczno

Oferujemy:
• Bloki zajęć;
• Pracę z wykorzystaniem innowacyjnej metodyki nauczania w ramach autorskiej metody ;
dla dzieci 3-12 lat MAŁA LINGUA i programu dla młodzieży 13-18 lat LINGUA TEENS SPACE;
• Pakiet wstępnych szkoleń metodycznych oraz stałe wsparcie metodyczne, doradztwo i coaching;
• Długofalową możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się sieci szkół
dla dzieci i młodzieży, wyróżnionej przez MEN tytułem Miejsca Odkrywania Talentów oraz Europejskim Certyfikatem Jakości i Innowacyjności;

Dyrektor Metodyczny

Wymagania

• Wykształcenia filologicznego (ewentualnie ukończenia minimum 3 lat studiów filologicznych
lub Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych);
• Znajomości zagadnień metodyki nauczania, szczególnie grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych;
• Zaangażowania w powierzone projekty;
• Kreatywności;
• Umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia i zarządzenia jego procesem dydaktycznym;
• Nastawienia na osiąganie mierzalnych postępów językowych z uczniem;
• Doświadczenie w pracy z dziećmi i / lub z młodzieżą będzie dodatkowym atutem;

Prezentacja firmy

Mała Lingua- Szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
20PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia