Lektor języka angielskiego

Astella

53-006 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży edukacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
-elastyczne godziny pracy
-legalną formę zatrudnienia
-atrakcyjne szkolenia
-szansę na rozwój
-konkurencyjne wynagrodzenie

Nie wymagamy od Ciebie wieloletniego doświadczenia, dla nas liczą się Twoje umiejętności. Skontaktuj się z nami i udowodnij, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania aplikacji na e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie dopisku na CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Wymagania

Wymagania:
-obszerna wiedza merytoryczna związana z przedmiotem
-wysoki poziom zdolności dydaktycznych
-kultura osobista
-punktualność
-komunikatywność
-gotowość do dojazdu na terenie miasta

Prezentacja firmy

Firma z branży edukacyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja