Opis stanowiska pracy

Centrum Językowe "PROGRESO" zatrudni lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęc popołudniowych w naszej szkole w centrum Dąbrowy Górniczej od września 2015 roku.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci proszeni będą o przeprowadzenie ok 15 min. lekcji próbnej.

Wymagania

- ukończone studia wyższe filologiczne
- doświadczenie w nauczaniu
- obowiązkowośc i punktualnośc
- łatwośc nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- pogodna osobowośc, poczucie humoru

Prezentacja firmy

Firma zajmujaca się nauką języków obcych oraz tłumaczeniami

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia