LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Oxford Learning Center

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego zatrudni osobę na stanowisko lektora języka angielskiego do nauczania dzieci. Oferujemy 16-18 godzin nauczania w tygodniu. Zajęcia języka angielskiego dla grup dziecięcych rozpoczynają się o godzinie 15:45 i 17:30 i trwają 60/90 minut. Uczymy od poniedziałku do piątku. Lektorzy do zajęć przygotowują się w Pokoju Nauczycielskim wyposażonym w bogatą bibliotekę, kserokopiarkę i komputer z dostępem do internetu.
Każdy lektor ma swoje biurko, CD player, komplet podręczników i możliwość konsultacji z Dyrektorem Metodycznym, odpowiedzialnym za jakość przygotowywanych zajęć.
Lektorzy biorą udział w programie rozwoju zawodowego i samodoskonalenia się, uczestnicząc w szkoleniach wewnętrznych i systematycznie współpracując z Metodykiem.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać :
Dyplom ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych
lub Filologii Angielskiej
Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Miła aparycja, entuzjazm, kreatywność, rzetelność, punktualność i dobra organizacja.

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego działająca 27 lat na rynku radomskim zatrudni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia