Lektor języka angielskiego - wychowawca na obozie językowym

Perfect English

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Organizator wypoczynku letniego dzieci i młodzieży poszukuje lektora/wychowawcy do prowadzenia zajęć językowych oraz sprawowania opieki nad powierzoną grupą dzieci na obozie językowym we Włoszech.
Wiek uczestników 11-17 lat, termin obozu 01-10 lipca 2017

Wymagania

- wykształcenie wyższe filologiczne
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych w tej grupie wiekowej
- ciekawe i twórcze pomysły na zajęcia
- kreatywność i samodzielność
- kurs wychowawcy kolonijnego
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaświadczenie o niekaralności

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe, oraz kolonie i obozy językowe dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia