Lektor języka angielskiego w Rokietnicy k.Poznania

Explorium

62-090 Rokietnica, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Explorium w Rokietnicy k. Poznania od nowego roku szkolnego zatrudni lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania.

Oferujemy:
- stabilną pracę w kameralnej, ale szybko rozwijającej się szkole językowej
- możliwość dopasowania harmonogramu zajęć
- wszelkie narzędzia potrzebne do pracy
- zajęcia w blokach
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe- bądź student filologii
- sumienność
- zamiłowanie do nauczania
- doświadczenie w nauczaniu mile widziane

Prezentacja firmy

Explorium to miejsce rozbrzmiewające językami. Jedyne takie w Rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia