Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem firmy oraz wzrastającą liczbą kontraktów szkoła językowa Świat Języków pragnie zaprosić do współpracy lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć w firmach na terenie województwa śląskiego, a także do prowadzenia dodatkowych zajęć z języka angielskiego dla dzieci w szkołach podstawowych współpracujących ze Światem Języków. Poszukujemy osób elastycznych, kreatywnych, chcących rozwijać swoje umiejętności. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę pracy, kontakt z amerykańskimi native speakerami i profesjonalną współpracę.
Dołącz do naszego fajnego zespołu!

Wymagania

wykształcenie wyższe: filologia angielska,
doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane,
doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla firm, w tym Business English mile widziane
mobilność

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od roku 2003 a naszym potencjałem jest pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia