Lektor języka angielskiego - Kraków

Perfect English

Kraków - Nowa Huta, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Lektora języka angielskiego do poprowadzenia zajęć w firmie (język do komunikacji w pracy) w Krakowie (Nowa Huta). Zajęcia 2 razy w tygodniu w godzinach 7:00-8:30 lub 1 raz w tygodniu od godz. 14:30 - 17:30 w zależności od dostępności lektora.

Oferujemy
- dobre warunki pracy
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- dyplom ukończenia studiów wyższych kierunkowych (filologicznych),
- doskonała znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w uczeniu grup dorosłych,
- wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe, oraz kolonie i obozy językowe dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia