Lektor języka angielskiego i niemieckiego

Language Professionals

Opole, ul. Ozimska 63a, 45-368 , opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa Language Professionals w Opolu nawiąże współpracę z lektorem języka angielskiego i niemieckiego na terenie całego województwa opolskiego. Lektorzy będą prowadzić zajęcia grupowe i indywidualne, korporacyjne (in-company) i regularne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Współpraca z największymi korporacjami międzynarodowymi oraz instytucjami Państwowymi (jak np. Coca -Cola, Provident, ING)

Naszym współpracownikom oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze, elastyczne godziny pracy, rozwój zawodowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagamy wykształcenia filologicznego (minimum tytuł licencjata), zaangażowania, odpowiedzialności, kreatywności i gotowości do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na mailowy adres biura wraz z dopiskiem "rekrutacja 2015/2016 angielski" lub "rekrutacja 2015/2016 niemiecki"

Wymagania

Minimum licencjat Filologii Angielskiej lub Germańskiej.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi szkoleniami oraz tłumaczeniami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia