Lektor języka angielskiego HAPPY SCHOOL Nadarzyn

Happy School

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Happy School poszukuje nauczycieli języka angielskiego do pracy w roku szkolnym 2015/2016 .

Proponujemy:
• pracę w renomowanej szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
• pracę w godzinach popołudniowych i wieczornych
• pracę w zespole pasjonatów nauczania
• wsparcie ze strony metodyka
• bazę materiałów do dyspozycji nauczyciela
• wysokie stawki 60,00 zł - 72,00 zł brutto za 60 min

Wymagania

Jeżeli spełniasz jeden z poniższych warunków, wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim:

• absolwent uczelni kierunków lingwistycznych
• certyfikat CAE lub CPE wraz z uprawnieniami pedagogicznymi
• student renomowanych uczelni kierunków lingwistycznych
• nauczycieli języka angielskiego lubiących pracować z dziećmi i młodzieżą
• osób z BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA
• osób z BARDZO DOBRĄ WYMOWĄ

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
60PLN - 72PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia