Lektor języka angielskiego dla dzieci

LINGUA KIDS CLUB

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języków Obcych dla Dzieci LINGUA KIDS CLUB (Warszawa- Bemowo) poszukuje lektora języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka obcego,
- doświadczenia w nauczaniu dzieci,
- kreatywności i motywacji do pracy z dziećmi
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku 9:00-17:00- bloki poranne i popołudniowe, zajęcia grupowe i indywidualne
Zapewniamy:
- cykl szkoleń z metody i podnoszących kwalifikacje do pracy z dziećmi,
- ciekawą formę prowadzenia zajęć według opracowanej metody nauczania,
- zestaw materiałów do zajęć,
- bloki zajęciowe poranne i popołudniowe
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- możliwość awansu zawodowego przy dłuższej współpracy.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu ze Szkołą wysyłając CV.

Prezentacja firmy

Lingua Kids Club- Szkoła Języków Obcych dla Dzieci- www.linguakid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia