Lektor języka angielskiego dla dzieci

Nauczanie Języka Angielskiego

Stare Babice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języka angielskiego dla dzieci Early Stage poszukuje PILNIE nauczyciela języka angielskiego do pracy w filii STARE BABICE.

Poszukujemy:

-twórczych nauczycieli traktujących pracę z dziećmi jak swoje powołanie

-osób z pełnymi kwalifikacjami

-osób z certyfikatem CELTA lub CELTYL

-osób z certyfikatami CAE oraz CPE

-studentów co najmniej po 2 roku renomowanych uczelni (najlepiej dobrych kolegiów językowych)

-osób lubiących śpiewać i chętnie angażujących się w przygotowania występów teatralnych oraz projekty międzynarodowe

-osób potrafiących pracować z dziećmi oraz/lub młodzieżą

-osób z BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA oraz NIENAGANNĄ WYMOWĄ!

-osób chcących poważnie związać się z naszą firmą na długie lata

Proponujemy:

-pracę w jednej z najbardziej renomowanych szkół angielskiego dla dzieci

-pracę z bardzo dobrą i doświadczoną kadrą nauczycieli oraz metodyków

-możliwość rozwoju oraz awansu

-wysokie stawki

Prosimy o wysyłanie CV spełniających jedynie wypisane powyżej warunki. Mile widziany krótki list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Szkoła Języka Angielskiego dla Dzieci EARLY STAGE, filia w Grodzisku Maz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
55PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia