lektor języka angielskiego Bytom

P.H.U. K. Stefańska

Bytom, 41-902, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Świat Języków poszukuje lektorów języka angielskiego chętnych do współpracy w roku szkolnym 2014/2015. W chwili obecnej poszukujemy lektorów do nauczania zajęć dodatkowych z języka angielskiego w szkołach podstawowych na terenie Bytomia i tutaj wymagamy min. rocznego doświadczenia w pracy w szkole podstawowej oraz stopień awansu zawodowego: min. nauczyciel kontraktowy. Co do prowadzenia zajęć w naszej siedzibie, firmach czy instytucjach wymagamy licencjata bądź magistra filologii angielskiej i mile widziane doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby kreatywne, elastyczne i solidne. Gwarantujemy pracę w miłym zespole pod pieczą właściciela szkoły-native speaker'a Amerykanina.

Wymagania

min. nauczyciel kontraktowy
kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w szkole
min. roczne doświadczenie w pracy w szkole podstawowej

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia