Opis stanowiska pracy

Nowa placówka edukacyjna "Wschodni Akcent" poszukuje lektora języka polskiego jako obcego dla prowadzenia grupowych zajęć.

Zapraszamy osoby posiadające odpowiednie przygotowanie (ukończone studia filologiczne i/lub podyplomowe studia z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego/drugiego oraz doświadczenie pracy jako lektora języka polskiego jako obcego min. 2 lata) do nadesłania CV oraz listu motywacyjnego do 01.03.2016.

Miejsce prowadzenia zajęć: Warszawa-Śródmieście.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prezentacja firmy

Wschodni Akcent - jesteśmy placówką, organizującą zajęcia z języka po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia