lektor j. angielskiego

P.H.U. K. Stefańska

Lubliniec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Świat Języków poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć z Jednostce Wojskowej w Lublińcu.

Wymagania

- magister filologii angielskiej lub
- licencjat filologii angielskiej lub
- licencjat z języka angielskiego (kolegium nauczycielskie)
- magister lingwistyki stosowanej
z co najmniej 2 letnią praktyką w wykonywaniu zawodu i posiadanym doświadczeniem w nauczaniu na kursach prowadzonych stosownie do wymogów STANAG 6001 w Jednostkach Wojskowych lub Instytucjach MON

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia