Lektor J.Angielskiego Zielona Góra

Polska Akademia Kształcenia

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Polska Akademia Kształcenia jest placówką kursową, wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 14/2005. Prowadzi działalność w zakresie nauczania i doskonalenia języków obcych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.
Aktualnie poszukujemy do pracy lektorów j. angielskiego do pracy w Zielonej Górze
Oferujemy:
• Udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

Wymagania:
• Ukończone bądź w trakcie studia filologiczne/kolegium językowe
• Udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych

Prezentacja firmy

Polska Akademia Kształcenia jest ogólnopolskim ośrodkiem kształcenia ust... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia