Opis stanowiska pracy

Centrum Nauczania poszukuje lektorów z JĘZYKA ANGIELSKIEGO do poprowadzenia zajęć.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy, dostosowane do studiów lub innej pracy,
- współpracę w oparciu o umowę o dzieło,
- sprawną komunikację z biurem,

Aplikacje zawierające CV wraz z następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekujemy:

- ukończenia studiów kierunkowych, kursów lub certyfikatów językowych,
- doświadczenia w prowadzeniu lekcji indywidualnych lub grupowych,
- kreatywnych metod nauczania
- umiejętności nawiązania pozytywnych relacji z uczniem.
- możliwości prowadzenia zajęć z dojazdem do kursanta lub w jednej z naszych siedzib w Krakowie
* posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

„5 Plus” MCN powstało na skutek rosnącego zapotrzebowania na doda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia