lektor j. angielskiego metodą Helen Doron

Centrum Helen Doron Zawiercie

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca życia do 19 roku życia zgodnie z założeniami metody Helen Doron
  • coroczne uczestnictwo w warsztatach, seminariach i konferencjach dla nauczycieli Helen Doron

Oferujemy:

  • możliwość formy współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
  • sprawdzoną metodę do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
  • międzynarodowy certyfikat, uprawniający do nauczania metodą Helen Doron w szkołach HD na całym świecie
  • wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, coroczne szkolenia i konferencje, wewnętrzną sieć oraz portal dla nauczycieli
  • satysfakcjonującą pracę i znaczący wpływ na życie dzieci

Wymagania

Od kandydatów czekujemy:

  • biegłej, udokumentowanej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (studia lub międzynarodowy certyfikat)
  • zamiłowania do pracy z dziećmi i młodzieżą
  • kreatywności, komunikatywności, twórczości
  • gotowości do pracy w godzinach popołudniowych oraz w soboty w godzinach dopołudniowych

Prezentacja firmy

Centrum Helen Doron w Zawierciu prowadzi zajęcia z języka angielskiego d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
45PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia